MARIN nowa marka rowerów w BE-bike!

Marin nowa marka rowerów prosto ze słonecznej Kalifornii!

Firma Marin została założona w 1986 r. w kalifornijskim Hrabstwie Marin. Dziś po ponad trzydziestu latach swojego istnienia oferuje klientom kompletną linię wyczynowych rowerów górskich, turystycznych oraz dziecięcych.

Sprawdż ofertę: https://oferta.be-bike.pl/oferta?keyword=Marin#ofertaProduktowa

Założyciel marki, Bob Buckley, by przyśpieszyć rekonwalescencję po poważnym urazie kolana, za namową swojego lekarza, rozpoczął przygodę z kolarstwem MTB, które szybko stało się jego pasją. Dla Boba był to początek procesu, który zmienił życie jego oraz tysięcy innych, zapalonych kolarzy. Bob szybko dostrzegł konieczność stworzenia i zaoferowania wysokiej jakości rowerów przeznaczonych dla zaawansowanych i wymagających użytkowników.

W proces projektowania zaangażował wybitne osobowości MTB. Byli to między innymi: Joe Murray, późniejszy, wielokrotny mistrz i wielki propagator kolarstwa, członek Hali Sław Kolarstwa Górskiego oraz Dave Turner, prekursor downhillu, aktualnie producent niezniszczalnych ram zjazdowych spod znaku Turner Bikes.

W 1991 r. firma, dostrzegając zmieniające się trendy, wprowadza do swojej oferty typowo miejskie rowery oraz zupełnie nowe modele będące hybrydą rowerów górskich i turystycznych. W 1993 r. Marin staje się pionierem w kategorii rowerów z pełnym zawieszeniem. Zaprezentowany wtedy przełomowy model Titanium FRS pomaga Jurgenowi Beneke zdobyć kryształową kulę Pucharu Świata MTB, stawiając jednocześnie firmę w czołówce najbardziej innowacyjnych producentów.

Późne lata 90. to światowa ekspansja marki Marin, a także wprowadzenie kolejnych, innowacyjnych technologii. Pojawiają się pierwsze, hydroformowane ramy aluminiowe oraz ultralekkie, wytrzymałe ramy z włókna węglowego. W 2000 r. Marin prezentuje rewolucyjny,

wielokrotnie nagradzany system zawieszenia tylnego o nazwie QUAD-link.    

Ostatnie 10 lat działalności firmy zaowocowało całkowitym odświeżeniem oferty. Aktualnie Marin to szeroka gama w pełni zawieszonych, profesjonalnych rowerów freeride/enduro, tradycyjne górskie hardtaile, gravele oraz rowery typowo turystyczne, miejskie i dziecięce.

Żródło : http://marinbike.pl/o-nas.html

<<< Wróć
15 Styczeń 2018
BE-BIKE Salon rowerowy Łódź

Lokalizacja BE-BIKE

Salon i serwis BE-bike znajduje się na ul. Krzemienieckiej 2 w Łodzi. Lokalizacja blisko centrum miasta na przeciwko Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena, tuż obok Urzędu Miasta Delegatura Łódź-Polesie.

Adres

BE-BIKE Damian Erland, Jakub Bielecki Spółka Cywilna
ul. Krzemieniecka 2
94-030 Łódź
NIP: 727-279-48-68
REGON: 360891514
Salon rowerowy:
Tel. 42 209 49 25
e-mail: sklep@be-bike.pl

Serwis rowerowy:
Tel. 42 209 49 52
e-mail: serwis@be-bike.pl

Lokalizacja BE-BIKE 2.0

Salon i serwis BE-bike znajduje się na ul. Rokicińskiej 142 w Łodzi. Lokalizacja na Widzewie w budynku centrum handlowego ZIELPOL. W sąsiedztwie osiedle Olechów i Janów.

Adres

BE-BIKE 2.0
ul. Rokicińska 142
92-412 Łódź
NIP: 727-279-48-68
REGON: 360891514
Salon rowerowy:
Tel. 42 209 32 17
e-mail: sklep2@be-bike.pl

Serwis rowerowy:
Tel. 42 209 32 18
e-mail: serwis2@be-bike.pl