TESTY ROWERÓW MERIDA JUŻ W 20.-21.05.2017 W SALONIE BE-BIKE!

O akcji

Firma MERIDA przygotowała dla Was ponad 30 rowerów z najwyższej półki, które będzie można przetestować w naszym salonie BE-bike. Koniecznie sprawdźcie co daje jazda na rowerze MERIDA z najwyższej półki. Możesz bezpłatnie przetestować topowe modele do jazdy w terenie i po szosie. Nie przegap okazji! Chcemy dać Ci możliwość sprawdzenia wysokiej klasy rowerów w realnych warunkach, wyjedź na trasę i poczuj różnicę.

Jak wziąć udział w testach?

Możesz zarezerwować wybrany rower na konkretną godzinę lub skorzystać z godzin otwartych. W pierwszym przypadku skorzystaj z formularza dostępnego na stronie MERIDA:

http://testy.rowerymerida.pl/zapisz-sie/krok2.html

Wybierz interesujący Cię rower, rozmiar i godzinę testów. Przed wydarzeniem skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia Twojego udziału w testach.

Możesz też przyjść w czasie godzin OPEN. Wtedy bez konieczności wcześniejszej rejestracji skorzystaj z dostępnych rowerów. Harmonogram znajdziesz tutaj: 

http://testy.rowerymerida.pl/lokalizacje-testow.html

 W przypadku osób niepełnoletnich testy odbywają się w obecności dorosłego opiekuna i za jego pisemną zgodą.

BE-BIKE zapewni Ci: miłą oprawę , dodatkowe atrakcje, poczęstunek i napoje.

Jak długo trwają testy?

W sobotę 20.05.2017 planujemy jedną turę wypożyczania rowerów dla tych najwytrwalszych. Pięć godzin testu (od godz.10:00 do 15:00) pozwoli na zapoznanie się z rowerem i zrobienie profesjonalnego treningu. W niedzielę 21.05.2017 uczestnicy testu mają do dyspozycji dwie tury po 1,5 godz. na sprawdzenie wybranego przez siebie roweru samodzielnie bądź w grupach.

Na miejscu należy pojawić się minimum 20 minut przed zarezerwowaną godziną testów, czas ten pozwoli na spokojne dopełnienie formalności i przygotowanie rowerów zgodnie z preferencjami użytkownika.

Co zyskujesz?

Zapoznanie się z nowościami (np. hamulce tarczowe w rowerach szosowych).

Możliwość dobrania odpowiedniego roweru do swoich potrzeb.

Kontakt ze specjalistami z branży, możliwość konsultacji technicznych.

Wymiana doświadczeń z innymi testującymi.

Miło spędzony czas wśród ludzi  z taką samą pasją.

Dodatkowe informacje:

Liczba uczestników testów jest ograniczona (zależna od ilości dostępnych rowerów). W tym roku firma MERIDA prowadzi zapisy na swojej stronie my jesteśmy odpowiedzialni za odpowiednią oprawę i przygotowanie uczestników.

Rower udostępniany jest do testów po podpisaniu umowy użyczenia, która wypełniana jest na miejscu, przed rozpoczęciem testowania sprzętu. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest również wpłata kaucji w wysokości 300 zł. Szczegółowy regulamin tutaj:

http://testy.rowerymerida.pl/regulamin.html

Jeśli chcesz być pewien że będziesz mógł jechać w pedałach z odpowiednim systemem zabierz swoje pedały, zostaną zamontowane w wybranym przez Ciebie rowerze na czas testów. Każdy uczestnik testów powinien posiadać kask rowerowy!!!

<<< Wróć
13 Kwiecień 2017
BE-BIKE Salon rowerowy ŁódźBE-BIKE Salon rowerowy ŁódźBE-BIKE Salon rowerowy ŁódźBE-BIKE Salon rowerowy ŁódźBE-BIKE Salon rowerowy Łódź

Lokalizacja BE-BIKE

Salon i serwis BE-bike znajduje się na ul. Krzemienieckiej 2 w Łodzi. Lokalizacja blisko centrum miasta na przeciwko Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena, tuż obok Urzędu Miasta Delegatura Łódź-Polesie.

Adres

BE-BIKE Damian Erland, Jakub Bielecki Spółka Cywilna
ul. Krzemieniecka 2
94-030 Łódź
NIP: 727-279-48-68
REGON: 360891514
Salon rowerowy:
Tel. 42 209 49 25
e-mail: sklep@be-bike.pl

Serwis rowerowy:
Tel. 42 209 49 52
e-mail: serwis@be-bike.pl

Lokalizacja BE-BIKE 2.0

Salon i serwis BE-bike znajduje się na ul. Rokicińskiej 142 w Łodzi. Lokalizacja na Widzewie w budynku centrum handlowego ZIELPOL. W sąsiedztwie osiedle Olechów i Janów.

Adres

BE-BIKE 2.0
ul. Rokicińska 142
92-412 Łódź
NIP: 727-279-48-68
REGON: 360891514
Salon rowerowy:
Tel. 42 209 32 17
e-mail: sklep2@be-bike.pl

Serwis rowerowy:
Tel. 42 209 32 18
e-mail: serwis2@be-bike.pl